NE YAPIYORUZ?

Hizmetler Medikal

Ürüne özel bilmsel verilerin toplanması doğrultusunda medikal stratejileri de içeren sunumlar oluşturmaktayız. Rakip ürünlerin medikal analizini yaparak etik sınırları içerisinde medikal rekabet strateji oluşturma hizmeti vermekteyiz. Tüm bu medikal toplantılar süresince konuşma notlarının hazırlanma,düzenlenme,doküman haline getirilme ve gerekli dile çevrilme hizmetini sizlere sunmaktayız.

Hizmetler Pazarlama

İlgili ürünlerin mediko-marketing stratejileri doğrultusunda tanıtım broşürleri hazırlama, doktor ve eczacılara yönelik özgün sunum ve materyal içerikleri üretilme hizmetlerini sizlere sunmaktayız.Sizin için kongre süreçlerini takip etmekte,firmanıza özel,eşsiz tasarımlarımızla farkındalığınızı arttırmaktayız.

Hizmetler... Dijital Çözümler

WEB sayfa tasarımlarımız,dijital projelerimiz, bilimsel metin çevirilerimiz ve medikal yazarlık hizmetlerimizle size medikal çözümler sunmaktayız.

Hizmetler Kalite

Kalite sistemlerinin oluşturulması ,mevcut sistemin değerlendirilmesi,iç denetim yapılması ve raporlanması hizmetlerini sunmakla birlikte tespit edilen bulgularda gerekli düzenlemelerin planlanması,varsa uygunsuzlukların kapatılmasında firmaya destek sağlamaktayız

Hizmetler Eğitim

Satış, pazarlama ve medikal ekiplerine yönelik ürünün stratejik ve terapötik eğitimini sizlere sunabilmekteyiz. İngilizce ve Türkçe sunum becerileri, bilimsel tartışma yönetimiyle birlikte sunum içerik belirleme ve hazırlama ,literatür okuma ve yorumlama, kişisel gelişim eğitimlerini hizmetini sizlere sunmaktayız.